تلگرام شهر بورس

تاریخ انتشار : شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۵
کد خبر : 131238

وملل ملک می فروشد

وملل ملک می فروشد
موسسه اعتباری ملل (وملل) در نظر دارد مزایده فروش عمومی املاک و مستغلات مازاد نوبت اول -1403 برگزار کند.

به گزارش شهر بورس، موسسه اعتباری ملل (وملل) با افشای اطلاعات گروه ب جزئیات مزایده فروش شرکت را به شرح ذیل اعلام کرد:

موسسه اعتباری ملل در نظر دارد املاک و مستغلات مازاد خود را به شرح روزنامه پیوست به افراد حقیقی یا حقوقی متقاضی و واجد شرایط بر اساس قیمت پایه اعلامی به بالاترین قیمت پیشنهادی و به صورت نقدی و اقساط واگذار نماید.

شرایط مزایده شرایط فروش : نقدی : 95 درصد بهای مورد معامله همزمان با انعقاد قرارداد و تحویل ملک مورد معامله و 5 درصد همزمان با تنظیم سند رسمی دریافت می گردد. اقساطی: پرداخت اقساط مساوی بصورت ماهیانه و یا سه ماه یکبار الف )25 درصد نقدی ، مابقی در قالب قرارداد اجاره به شرط تملیک یا قرارداد فروش اقساطی با بازپرداخت سه ساله ب) 30 درصد نقدی ، مابقی در قالب قرارداد اجاره به شرط تملیک یا قرارداد فروش اقساطی با بازپرداخت چهار ساله ج ) 40 درصد نقدی ، مابقی در قالب قرارداد اجاره به شرط تملیک یا قرارداد فروش اقساطی با بازپرداخت سه ساله .

نحوه شرکت در مزایده : مبلغ سپرده شرکت در مزایده معادل 5 درصد مبلغ پایه مزایده مندرج در آگهی می باشد که می بایست توسط متقاضی به حساب مورد اشاره در برگ شرایط مزایده واریز و اصل رسید آن را همراه با فرم های تکمیل شده تحویل نمایند.

موسسه ملل در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات در هر مرحله از مزایده حتی پس از اعلام برنده مختار می باشد. کلیه هزینه های نقل و انتقال در دفاتر اسناد رسمی و بدهی های احتمالی شهرداری ها ، دارایی ، تامین اجتماعی و … به عهده خریدار می باشد.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاع از وضعیت مورد واگذاری و دریافت برگه شرایط مزایده جزییات بیشتر اسناد مزایده به آدرس اینترنتی www.melalbank.ir مراجعه فرمایند و یا در ساعات 7:00 الی 14:00 یا باشماره 02141639432 تماس و یا به نشانی تهران – خیابان شیراز جنوبی – بین بزرگراه همت و کردستان – نبش خیابان رضوان پلاک 7 طبقه سوم ، اداره املاک و ساختمان مراجعه و پیشنهاد خود را حداکثر تا تاریخ 1403/03/10 تحویل و رسید دریافت نمایند .

وملل ملک می فروشد

نویسنده:

برچسب ها :

ارسال نظر شما

مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نیلی

بانک توسعه تعاون

کارگزاری بانک سپه

کارگزاری بانک صادرات

ملل

پراپ تریدینگ