شهربورس
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۵
کد خبر : 113145

همکاری‌های “ثغرب” با راه و شهرسازی توسعه می‌یابد

همکاری‌های “ثغرب” با راه و شهرسازی توسعه می‌یابد
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در این دیدار ضمن ارائه تقدیرات، نسبت به اثرگذاری این شرکت بر بازآفرینی شهری ابراز امیدواری کرد.

به گزارش شهر بورس، دیدار مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب با سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان منجر به توسعه همکاری‌ها و افزایش تعامل بین سازمانی در جهت عملیاتی نمودن توان توسعه‌گری منحصر بفرد شرکت در طرح‌های شهری و مسکونی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب، فرزاد شکری در این دیدار با معرفی مجتمع 1377 واحدی ناویا به عنوان بزرگ‌ترین پروژه بازآفرینی پایدار شهری کشور، رعایت شاخصه‌هایی چون ارائه الگوی سکونتی معاصر، ایجاد حس تعلق مکانی و همچنین افزایش کیفیت و جاری شدن جریان زندگی در خانه‌های ساکنان این مجتمع مسکونی را از ویژگی‌های این پروژه و سایر پروژه‌های این شرکت دانست و بر ورود ثغرب به حوزه‌های نو در طرح و اجرای پروژهای سکونتی با رویکرد علمی و پیشرو، ذیل برند و سیاست‌گذاری گروه سرمایه‌گذاری مسکن و بانک مسکن تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب در ادامه، افزایش کیفیت زندگی ساکنان مجتمع‌های مسکونی ساخته‌شده توسط این شرکت را، یکی از اصلی‌ترین محورهای خانه خوب دانست که به ویژه در طراحی و اجرای پروژه مسکونی ناویا مد نظر قرار گرفته و می‌تواند بر زندگانی ساکنان آتی این مجتمع تاثیری مثبت داشته باشد.


بیشتر بخوانید: توان عملیاتی و تولیدی ثغرب افزایش یافته است


دکتر سید احمد موسوی، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از توانمندی‌های شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب، نسبت به اثرگذاری این شرکت بر بازآفرینی شهری ابراز امیدواری کرد.

مهندس شکری در ادامه این دیدار با اشاره به وجود 524 هزار واحد مسکونی در تبریز که حدود 175 هزار واحد فرسوده را نیز شامل می‌شوند، اجرای پروژه‌های بازآفرینی شهری، همراه با برنامه‌ریزی علمی متناسب با رویکردهای نو و همگام با پروژه‌های روز جهانی و توسعه شهرک‌های جدید مسکونی را به عنوان یکی از راهکارهای بازسازی بافت فرسوده در تبریز طرح کرد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب توسعه شهر تبریز از جهات جنوب و غرب را در قالب یک طرح کانتری ساید ممکن دانست که نیاز به همکاری بین بخشی در جهت توسعه شهر تبریز دارد.

در همین راستا سید احمد موسوی، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی، نیز توسعه شهر را نیازمند طرح‌های جدید و نوآورانه دانست.

در پایان این دیدار مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب ضمن دعوت از سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان برای بازدید از پروژه در حال ساخت ناویا و برنامه‌ریزی جهت برگزاری جلسات همفکری و مشورتی منظم، توسعه همکاری‌ها و پیشنهاد افزایش تعاملِ بین سازمانی در جهت عملیاتی نمودن توان توسعه‌گری منحصر بفرد شرکت در طرح‌های شهری و مسکونی را مثبت ارزیابی کرد.

نویسنده:

برچسب ها :

ارسال نظر شما

مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =

نیلی

کارگزاری بانک صادرات

کارگزاری بانک صادرات

پراپ تریدینگ

کمان