تلگرام شهر بورس

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۷
کد خبر : 92062

سرپرست مدیریت حقوقی بیمه ملت اعلام کرد:

وصول 218 میلیارد تومان از مطالبات بیمه ملت

وصول 218 میلیارد تومان از مطالبات بیمه ملت
سرپرست مدیریت حقوقی و امور قراردادهای بیمه ملت گفت: با پیگیری مدیریت حقوقی بیمه ملت، ۲۱۸ میلیارد تومان از مطالبات معوق این شرکت وصول شد.

به گزارش شهر بورس به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، علیرضا تحریری‌نیا اظهار داشت: پس از به‌روز رسانی چارت سازمانی مدیریت حقوقی و تشکیل پنج اداره در این مدیریت، امور حقوقی شرکت بیمه ملت، در حوزه‌های تخصصی دنبال شده که تاثیر مستقیمی بر به نتیجه رسیدن پرونده‌های وصول مطالبات و رفع توقیف از حساب‌ها و اموال شرکت داشته است.

وی افزود: برای دنبال کردن امور حقوقی در حوزه‌های تخصصی، پنج اداره امور وکلا، نمایندگان حقوقی و سامانه‌های قضایی، اداره دعاوی، اداره امور قراردادها، ثبتی و اجرایی، اداره پیگیری و تجسس حقوقی و اداره بازیافت خسارت در مدیریت حقوقی بیمه ملت تشکیل شده است تا تمامی پرونده‌های حقوقی در حوزه‌های تخصصی خود پیگری شود.


بیمه ملت به مرز 16 هزار میلیارد ریال رسید


تحریری‌نیا گفت: مدیریت حقوقی بیمه ملت در ۹ ماهه گذشته موفق شده است، با پیگیری ۵۶ پرونده وصول مطالبات شرکت، ۲۱۸ ميليارد تومان از مطالبات معوق شرکت را وصول و در دفاع از حقوق شرکت در محاکم دادگستری با صدور دادنامه هاي متعدد به نفع شرکت به ارزش ۲۷۵ میلیارد ريال اقدامات مثبتی به جای گذاشته است.

سرپرست مدیریت حقوقی و امور قراردادهای بیمه ملت ادامه داد: این مدیریت همچنین در ادامه با رفع توقيف از حسابها و اموال شرکت به ارزش ۲.۰۹۸ میلیارد ريال و اقدام قضائي نسبت به پرونده‌هاي معوق بازیافتی به ارزش ۳۱۵ ميليارد ريال توفيق که در چند ماه گذشته در مجموع ۴۶۳ ميليارد تومان از مطالبات معوق، اخذ آراء له شرکت، رفع توقيف از اموال و حسابهای شرکت و غيره نقش مهمي در تزريق نقدينگي به شرکت کارنامه موفقی به دست آورده است.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت حقوقی با پیگیری موارد حقوقی و همکاری با ۱۱۰ وکیل و ۴۷ نماینده امور حقوقی، ۲۰۹ میلیارد تومان از حساب‌ها و اموال شرکت را رفع توقیف کرده است.

نویسنده:

برچسب ها :

ارسال نظر شما

مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نیلی

کیش اینوکس

بانک توسعه تعاون

کارگزاری بانک سپه

کارگزاری بانک صادرات

ملل

پراپ تریدینگ