فارابی پاداش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ - ۵:۳۷
کد خبر : 100494

قرارداد خرید 150 دستگاه اتوبوس جدید شهری منعقد شد

قرارداد خرید 150 دستگاه اتوبوس جدید شهری منعقد شد
شهردار تبریز از امضای قرارداد خرید 150 دستگاه اتوبوس شهری جدید به ارزش ۱۲۰۰ میلیارد تومان با یکی از شرکت‌های خودروسازی خبر داد.

به گزارش شهر بورس، شهردار تبریز با اشاره به تحقق توسعه حمل و نقل ترکیبی تبریز بر اساس اجرای سیاست های کلان و برنامه های بلند مدت مدیریت شهری، از امضای قرارداد خرید 150 دستگاه اتوبوس شهری جدید به ارزش ۱۲۰۰ میلیارد تومان با یکی از شرکت‌های خودروسازی خبر داد.

یعقوب هوشیار گفت: در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز و جبران عقب ماندگی های سالیان گذشته  با توجه به رضایتمندی شهروندان از کیفیت اتوبوس های قبلی خریداری شده از یکی از شرکت‌های خودروسازی محلی قرارداد خرید ۱۵۰ دستگاه اتوبوس شهری با این شرکت امضا شد.

بانک آینده

تخصیص 50 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی مناطق کم برخوردار تبریز


وی اظهار کرد: مطابق با هدفگذاری این دوره از مدیریت شهری مبنی بر توسعه و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی تبریز، ۱۵۰ دستگاه اتوبوس به ارزش ۱۲۰۰ میلیارد تومان طی ۹ ماه آتی به تدریج توسط شرکت خودروساز تولید و تحویل اتوبوسرانی تبریز می شود.

هوشیار همچنین با بیان اینکه در راستای برنامه های راهبردی عملیاتی شهرداری تبریز ۱۶۰۰ دستگاه تاکسی نوسازی شده است، اضافه کرد: تلاش داریم این میزان به ۳ هزار دستگاه افزایش پیدا کند.

شهردار تبریز تصریح کرد تا پایان سال 1399 تنها  ۱۲۴ دستگاه اتوبوس در شهرداری تبریز خریداری شده بود و این در حالی است که تنها از سال ۱۴۰۰ تا امروز ۱۴۷ دستگاه اتوبوس جدید خریداری و به ناوگان حمل و نقل عمومی افزوده شده است.

منبع: شهریار

فارابی

برچسب ها :

ارسال نظر شما

مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها