فارابی پاداش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۵
کد خبر : 90092

سود صندوق گنجینه زرین شهربه حساب سرمایه گذاران واریز شد

سود صندوق گنجینه زرین شهربه حساب سرمایه گذاران واریز شد
سود روزشمار منتهی به دوره ی مرداد ماه 1402 صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر برای دوره ماندگاری یک ماه کامل واریز شد.

به گزارش شهر بورس به نقل از مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن، صندوق سرمایه گذاری گنجینه زرین شهر از مهرماه سال 90 تاسیس شده و در حال حاضر به عنوان بزرگترین صندوق مشترک سرمایه‌گذاری کشور با دارایی تحت مدیریت نزدیک به 60هزار میلیارد تومان ، تحت مدیریت مدیریت شرکت تامین سرمایه تمدن فعالیت می نماید.

 از مهمترین مزایای صندوق های درآمد ثابت قابلیت نقد شوندگی بالای آنها است.در واقع می توان به راحتی گفت که صندوق گنجینه زرین شهر، قابلیت نقدشوندگی بالا، وجود ضامن نقدشوندگی، سود تضمین شده، امکان سرمایه گذاری با حداقل سرمایه و ریسک پایین را برای سرمایه گذاران فراهم کرده است.

بانک آینده

ایجاد اعتماد در بازار سرمایه از مسیر ثبات مقررات می گذرد


شایان ذکر است که ضامن نقدشوندگی صندوق گنجینه زرین شهر،  بانک شهر است. ضامن نقدشوندگی، شخصیتی حقوقی است که فلسفه وجود آن افزایش نقدشوندگی واحدهای یک صندوق سرمایه‌گذاری است تا تحت هر شرایطی سرمایه‌گذار بتواند واحدهای سرمایه‌گذاری خود را به راحتی به فروش برساند. در واقع ضامن نقدشوندگی این اطمینان را به سرمایه‌گذار می‌دهد که هر زمان تصمیم به فروش واحدهای سرمایه‌گذاری خود بگیرد تقاضا برای آن وجود دارد.

و در نهایت می توان گفت که باتوجه به سود روزشمار، نبودن نیاز به بلوکه شدن سرمایه، نقدشوندگی بالا می‌توان گفت سرمایه گذاری در صندوق‌درآمد ثابت زرین شهر نسبت به بانک و سپرده های بانکی از مزیت بالایی برخوردار است.

فارابی

ارسال نظر شما

مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها