آن طور که مدیران بهمن موتور اعلام کردند این دعوت نامه ها برای خودروهایی ارسال شده که پیش تر از مسیر سامانه یکپارچه فروش در دسترس متقاضیان قرار گرفته بود. موعد تحویل این خودروها برای مرداد و شهریور 1402 در نظر گرفته شده است.

دعوت نامه های یاد شده برای مشتریانی را ارسال شده است که برای خرید فیدلیتی پرایم و ریسپکت پرایم و سایر محصولات حاضر در سبد محصولاتی بهمن از مسیر سامانه فروش وزارت صمت اقدام کرده بودند.

مشتریان خودروهای یاد شده باید توجه کنند که برای تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام کنند تا به ترتیب زمانی نسبت به تحویل خودروها از سوی مدیریت فروش بهممن موتور اقدام شود.


فروش محصولات بهمن موتور به قیمت نمایندگی + جدول


مدیران بهمن موتور تاکید کرده اند که این خودروساز به رغم شرایط تحریمی حاکم بر اقتصاد کشور توانسته با برنامه ریزی صحیح از ایجاد تعهد معوقه جلوگیری کند.

عرضه این تعداد خودرو توسط یک خودروساز خصوصی در بازه زمانی دو ماهه می تواند سیگنال مثبتی به بازار ارسال کند. طرف عرضه در بازار با انتشار خبر تحویل پنج هزار و 300 دست این روزها قیمت بازاری خودرو روند نزولی دارد.

افت قیمت خودروها از روندهای حاکم بر بازار ارز تا حد زیادی تبعیت می کند با این حال انتشار اخباری از این دست نیز می تواند به کاهش قیمت خودروها در بازار به خصوص خودروهای مونتاژی کمک کند.  البته علاوه بر خودروسازی بهمن، سایر خودروسازان خصوصی نیز مشغول ارسال دعوتنامه برای مشتریان خود هستند بنابراین مشتریان می توانند امیدوار باشند تا قیمت خودروهای مونتاژی بازار باز هم کاهش یابد.

منبع: اکوایران