آن طور که آبی های جاده مخصوص اعلام کرده اند این پژو پارس ها در راستای عرضه محصولات ایران خودرو که در اولین دور از فروش محصولات خودروسازان پشت ویترین سامانه یکپارچه قرار خواهد گرفت، به ثبت نام کنندگان تحویل داده می شود.

بانک آینده

بررسی اطلاعیه آبی های جاده مخصوص نشان می دهد پژو پارس XU7 در این دور از عرضه تنها با رنگ سفید در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. این مساله می تواند تا حدی نارضایتی خریداران را به دنبال داشته باشد. ایران خودرویی ها روز گذشته از برنامه عرضه تارا با گیربکس دستی برای ثبت نام کنندگان در دور اول سامانه یکپارچه فروش رونمایی کردند. خودروساز ساکن کیلومتر 14 جاده مخصوص تارا با گیربکس دستی را با 6 رنگ به متقاضیان این خودرو تحویل می دهد.

قیمت پژو پارس XU7 برای متقاضیان حدود 294 میلیون تومان اعلام شده است. این خودروها تنها به متقاضیانی واگذار خواهد شد که یا پیامک تحویل از آبی های جاده مخصوص دریافت کرده اند یا اسامی آنها در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو درج شده است.


فروش ویژه ایران خودرو از فردا آغاز می شود + جزئیات


این واگذاری در راستای بخش سوم از الویت های پاییز 1402 در دستور کار ایران خودرویی ها قرار گرفته است. موعد تحویل این پژو پارس ها 90 روزکاری تعیین شده است.

انتشار این خبر از سوی ایران خودرو ثبت نام کنندگان برای پژو پارس XU7 را خوشحال کرد. ایران خودرویی در تابستان برای تحویل پژو پارس به متقاضیان با چالش هایی روبرو بودند همین مساله نگرانی هایی را برای ثبت نام کنندگان پژو پارس در دور اول فروش از مسیر سامانه یکپارچه فروش با ساز و کار نوبت دهی که زمان تحویل خودروهای مورد نظرشان پاییز 1402 اعلام شده بود، ایجاد کرده بود. البته مشخص نیست مدیران ایران خودرو پیش تر تحویل چند دستگاه پژو پارس را برای پاییز برنامه ریزی کرده بود اما به نظر می رسد آبی های جاده مخصوص در تحویل این محصول پرطرفدار در پاییز1402 توانسته اند به وعده خود عمل کنند.