مدیرعامل تجلی توسعه معادن و فلزات گفت: سهامداران به زودی می‌توانند به خریدوفروش سهام بپردازند.

مرتضی علی‌اکبری در گفت‌وگو با شهر بورس، درباره پذیره‌نویسی تجلی در بازار سرمایه، اظهار داشت: در روز دوم پذیره‌نویسی سهام تجلی در مدت کمتر از 11 دقیقه به فروش رفت.

وی افزود: در روز اول و با توجه به محدودیت 10 هزار سهم برای هر کد معاملاتی تعداد، یک میلیارد و 618 میلیون عدد سهام به فروش رسید ولی در روز دوم پذیره‌نویسی با توجه به اینکه این محدودیت به 62 میلیون سهم برای هر کد معاملاتی تغییر کرد، سهام در کمتر از 11 دقیقه عرضه شد .

بیشتر بخوانید:مافیای خودرو اجازه لغو قیمت گذاری دستوری را نمی دهد/ بورس قمارخانه نیست

مدیرعامل تجلی در ادامه با ابراز تشکر از همه کسانی که در پذیره‌نویسی نماد تجلی مشارکت داشتند، ادامه داد: باید از سرمایه‌گذارانی که به این شرکت اعتماد کردند و به این ترتیب مسئولیت ما را چند برابر کردند تشکر کنم. همچنین از سازمان بورس، فرابورس، سهامداران عمده تجلی از جمله ومعادن، چادرملو، گل گهر، کارگزاری‌های عامل ما، حافظ، سی ولکس و مدیران عامل این شرکت‌ها به خاطر حمایت‌های بی‌دریغی که در این مدت از عرضه تجلی داشتند، سپاسگزاریم.

بیشتر بخوانید:تاثیر نرخ ارز بر بازار طلا/ قیمت ها ساعتی تغییر پیدا می کنند

وی ادامه داد: عرضه موفق این شرکت، راه را برای این شیوه از تأمین مالی برای سایر شرکت‌ها فراهم می‌کند و ان‌شاءالله برنامه‌های گسترده‌ای برای مشارکت مردم در پروژه‌های ملی خواهیم داشت .
علی‌اکبری همچنین در رابطه با وضعیت سهام بعد از پذیره‌نویسی تشریح کرد: سهام تجلی برای ثبت در سازمان ثبت اسناد رسمی مدتی متوقف خواهد ماند که ان‌شاءالله این مدت طولانی نیست و سهامداران به زودی می‌توانند به خریدوفروش سهام بپردازند.

آخرین اخبار اقتصادی را در اینستاگرام شهربورس بخوانید