تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰
کد خبر : 9155

بورس فردا 99/7/15 چه می شود؟

به گزارش پایگاه خبری شهر بورس، امروز روند نزولی قیمت دلار با افزایش بیش از هزار تومان در هر دلار به روند صعودی تبدیل شد اما بازار سهام هنوز هیچ واکنشی به افزایش قیمت دلار نشان نداده است. باقر خادمی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با اینکه ” بورس فردا 99/7/15 چه می شود؟ ”

به گزارش پایگاه خبری شهر بورس، امروز روند نزولی قیمت دلار با افزایش بیش از هزار تومان در هر دلار به روند صعودی تبدیل شد اما بازار سهام هنوز هیچ واکنشی به افزایش قیمت دلار نشان نداده است.

باقر خادمی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با اینکه ” بورس فردا 99/7/15 چه می شود؟ ” گفت: در کل روند بازار سهام بسیار خوب است، زیرا ارزش معاملات بالاست و تقاضا در بازار وجود دارد. اما به موازات تقاضا، میزان عرضه هم به شدت بالاست. من به آینده بازار سهام بسیار امیدوارم اما فعلا نوسان بازار ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:
تلاش دولت برای ورود نقدینگی‌های سرگردان به بورس
قیمت خودرو در بورس چگونه تعیین خواهد شد؟
بورس فردا ۹۹/۷/۱۴ چه می شود؟

اما آیا روند نزولی بازار سرمایه فردا متوقف می‌شود؟ خادمی گفت: به به نظر می‌رسد بازار فردا در عرضه و تقاضا به تعادل برسد و روند شاخص کل صعودی ‌شود.

خادمی در رابطه با قیمت دلار و واکنش بازار گفت: زمانی که دلار افت قیمت داشت سهم‌های دلاری بازار واکنش نشان دادند و باعث ریزش بازار شدند و این سهم‌ها در دوره اصلاح بسیار کمتر اصلاح کردند.

وی ادامه داد: هیجانات بازار سهام باعث شده تا سهامداران به علت ضرر صف فروش تشکیل دهند ولی این کار هیچ فایده‌ای ندارد و باعث ریزش بیشتر بازار می‌شود. به نظر می‌رسد از این به بعد لیدر بازار سهم‌های بانکی و خودرویی باشند و سهم‌هایی که روی شاخص هم‌وزن تاثیر زیادی دارند.

منبع: تجارت نیوز

محل تبلیغات شما !محل تبلیغات شما