تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
کد خبر : 45713

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش:

«کیش اینوکس» فرصتی برای استفاده از ظرفیت‌هاست

«کیش اینوکس» فرصتی برای استفاده از ظرفیت‌هاست

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: نمایشگاه «کیش اینوکس» می‌تواند فرصت‌های زیادی برای استفاده از ظرفیت‌های موجود ایجاد کند.

به گزارش شهر بورس، محمدرضا نوایی در مراسم افتتاحیه «کیش اینوکس ۲۰۲۱» اظهار داشت: برخی اوقات در منطقه آزاد کیش برای گرفتن مجوزهای کسب و کار، شرایط و روند سخت‌تری از منطقه اصلی دارید که اتفاقی عجیب و برعکس سایر مناطق آزاد است.

وی افزود: در برخی مواقع بروکراسی پُر پیچ و خم برای صاحبان کسب و کار ایجاد کردیم و ایجاد برخی کسب و کارها در کیش سخت‌تر از سرزمین اصلی است. ایجاد کسب و کارهای جدید از فساد هم جلوگیری می‌کند.

بیشتر بخوانید:آغاز مراسم افتتاحیه نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ادامه داد: یکی از اهداف اصلی ما، اصلاح این روند است. باید روند به گونه‌ای باشد که افراد با فرایند ساده و روان وارد جزیره شوند و وقت و انرژی خود را بر روی کیفیت کار بگذارند.

نوایی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و سرمایه‌گذاری، خاطرنشان کرد: معمولا نمایشگاه‌ها وجود و تشکیل‌شان ایجاد فرصت‌هاست. این نمایشگاه می‌تواند فرصت‌های زیادی برای استفاده از ظرفیت‌های موجود ایجاد کند و سازمان مناطق آزاد کیش نقش و تعاملات خود را در این راستا بازبینی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
آغاز مراسم افتتاحیه نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی

آخرین اخبار اقتصادی را در اینستاگرام شهر بورس بخوانید

محل تبلیغات شما !محل تبلیغات شما