سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس 2021) از 8 لغایت 11 آذرماه سال جاری در جزیره کیش برگزار می شود.

به گزارش شهر بورس، سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی (کیش اینوکس 2021) از 8 لغایت 11 آذرماه سال جاری در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه که به‌طور سالیانه در جزیره کیش برگزار می‌شود، سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشد و امسال بار دیگر برپا می‌شود.

حاصل عملکرد سال‌های اخیر این رویداد حضور بیش از 1700 شرکت داخلی و خارجی و مشارکت بیش از 50 هزار نفر از کارشناسان و مسئولان اقتصادی کشور، برگزاری بیش از 140 نشست تخصصی و همایش بین‌المللی، برگزاری بیش از هزار ملاقات تجاری و عقد بیش از 170 قرارداد و تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت‌های داخلی و خارجی و تبدیل رویداد KishINVEX به یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای اقتصادی کشور بوده است.

بیشتر بخوانید:
نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی در کیش برگزار می شود

معرفی قابلیت‌های نهادهای مالی، توانمندی‌ها و دستاوردهای بازار سرمایه، پول و بیمه کشور، کمک به تشکیل سرمایه در اقتصاد ملی، افزایش ظرفیت‌ها برای رقابت بازار پول و سرمایه کشور با بازارهای مشابه منطقه و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در طرح‌های کلان ملی، جلب مشارکت بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، ارائه جدیدترین روش‌های تأمین مالی برای طرح‌های سرمایه‌گذاری و تبادل اطلاعات فنی و تجاری بین سرمایه‌گذاران و مجریان طرح‌های سرمایه‌گذاری؛ جزو اهداف نمایشگاه کیش اینوکس 2021 خواهد بود.

گروه‌ها و مخاطبان هدف رویداد کیش اینوکس 2021 به شرح زیر است:

بانک‌ها، بیمه‌ها، ارکان بازار سرمایه و بورس‌ها.

شرکت‌های تأمین سرمایه، شهرداری‌ها، سازمان‌های وابسته، مؤسسات مالی و اعتباری، صرافی‌ها و لیزینگ‌ها.

شرکت‌های پذیرفته شده و فعال در بورس اوراق بهادار، شرکت‌های فعال در بورس کالا و فرابورس، شرکت‌های کارگزاری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و مشاور سرمایه‌گذاری.

تشکل‌ها و انجمن‌ها، مشاور سرمایه‌گذاری و لیزینگ سرمایه‌گذاری و سرمایه پذیری در مسکن.

شرکت‌های فعال در زمینه فناوری اطلاعات به‌ویژه در حوزه مالی و سرمایه‌گذاری.

شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مالی و اعتبارسنجی و مؤسسات حسابرسی.

طرح‌ها و پروژه‌های مرتبط با مؤسسات مالی و اعتباری، لیزینگ و مستغلات.

طراحی و ساخت پروژه‌های عمرانی، مشاوران، پیمانکاران و طراحان، شهرسازی، تعاونی‌های مسکن، انبوه‌سازان، طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و شهرسازی در بخش‌های دولتی و خصوصی، بازسازی و زیباسازی شهرها.

پروژه‌های تولید انبوه سریع، مؤسسات علمی پژوهشی تحقیقاتی و نشریات تخصصی و نرم‌افزار، بهسازی بافت‌های فرسوده، مشاوره و مدیریت سرمایه در بخش مسکن و شهرسازی و عمرانی، فضای سبز و شهرسازی، طراحی و ساخت هتل‌ها و مراکز گردشگری.

معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری ادارات کل میراث فرهنگی مراکز استان‌ها، پروژه‌های سازمان‌های سیاحتی و گردشگری.

مدیریت سرمایه جهت توسعه زیرساخت‌ها و گسترش واحدهای اقامتی و مراکز گردشگری و مطبوعات، انتشارات و رسانه‌های اقتصادی.