فارابی پاداش
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰
کد خبر : 92518

فراخوان مجدد دعوت به مشارکت در تاسیس بورس بین المللی مناطق آزاد

فراخوان مجدد دعوت به مشارکت در تاسیس بورس بین المللی مناطق آزاد
دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد ویژه اقتصادی در نظر دارد نسبت به اجرای مصوبه مزبور برای مشارکت هیات موسس بورس بین الملل اقدام نماید.

به گزارش شهر بورس، به اطلاعیه کلیه متقاضیان اعم از بورس ها، نهاد های بازار سرمایه، شرکت های تامین سرمایه، نهادهای مالی و غیره می رساند، بر اساس اصلاحیه 1402.2.20 به شماره 122.126621 در خصوص صدور مجوز بورس بین الملل مناطق آزاد، دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی در نظر دارد نسبت به اجرای مصوبه مزبور برای مشارکت هیات موسس بورس بین الملل اقدام نماید.

بورس مزبور بعنوان پنجمین بورس کشور با سرمایه ارزی اولیه 30 میلیون یورو تاسیس خواهد شد. متقاضیان مشارکت در هیات موسس می بایست منابع درآمد ارزی با منشاء خارجی داشته باشند و صرفا از همین محل نسبت به تامین سهم آورده خود اقدام نمایند.

بانک آینده

شایان ذکر است طبق مصوبه صدرالذکر ضروری است ترکیب سهامداران به گونه ای باشد که اکثریت سهام متعلق به اشخاص خارجی باشد و همچنین تملک اکثریت سهام توسط اشخاص خارجی با افزایش سرمایه از محل سلب حق تقدم و واگذاری آن به اشخاص خارجی که به تصویب مجمع فوق العاده سهامداران بورس بین المللی به تصویب خواهد رسید صورت پذیرد.

لذا ضروری است متقاضیان واجد شرایط، درخواست مکتوب خود مبنی بر اعلام آمادگی رسمی و مشارکت بعنوان موسس را حداکثر تا پایان وقت اداری 29 شهریور 1402 به معاونت اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی ارسال نمایند.

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر، شماره تلفنهای 88774302 و 88771062 آماده پاسخگویی می باشند.

فارابی

برچسب ها :

ارسال نظر شما

مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها