تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
کد خبر : 45748

کیش اینوکس 2021؛

سامانه معاملاتی IBTREADER رونمایی شد

سامانه معاملاتی IBTREADER رونمایی شد

در حاشیه نشست تخصصی نقش فین تک در توسعه بازار سرمایه، از سامانه معاملاتی IBTREADER رونمایی شد.

به گزارش شهر بورس، بهنام محسنی در نشست تخصصی نقش فین تک در توسعه بازار سرمایه، اظهار داشت: باید وضوح مرزبندی میان سرمایه‌گذاری پر ریسک و سرمایه‌گذاری کم ریسک را در بین سهامداران تازه وارد ایجاد کنیم که نقش تامین سرمایه‌ها در این راه یک نقش اساسی و انکارناپذیر است.

‌وی با اشاره به عملکرد تامین سرمایه تمدن، خاطرنشان کرد: کارگزاری تمدن به پرتفوی مستقیم تامین سرمایه تمدن اضافه شده و این موضوع به صورت یک استراتژی خوب و پایدار مشخص بوده است.

بیشتر بخوانید:پیشنهاد رئیس هیئت مدیره شرکت بورس تهران برای حل مشکل فروش اوراق در بازار سرمایه

بیشتر بخوانید: ارز ۴۲۰۰ تومانی و قیمت گذاری دستوری طرفداران زیادی دارد

مدیرعامل جدید شرکت تامین سرمایه تمدن ادامه داد: در این کار، بیشتر از سودآوری هدف بهبود خدمات خواهد بود. در سامانه معاملات IBTREADER زیرساخت‌های حداقلی بهترین کارگزاری‌ها قرار گرفته است اما به آن راضی نیستیم و به دنبال ارتقای امکانات خواهیم بود.

محسنی درمورد خدمات کارگزاری تمدن، گفت: با استقبال و افزایش مشارکت مردم در بازار سرمایه، زیرساخت‌ها نیاز خود به ارتقا را نشان دادند. ارائه خدمات در یک سطح قابل قبول و پذیرفته شده، مسیری بوده که «تمدن» همیشه پیگیری کرده است.

وی یادآور شد: در حوزه‌ دولتی، شاید شاهد کندی و عدم توسعه باشیم، اما در بخش خصوصی، انگیزه برای بهبود زیرساخت‌ها وجود دارد که این دو بخش در کنار هم می‌تواند کارهای بزرگی را رقم بزنند.

در پایان این مراسم، از سامانه معاملاتی IBTREADER رونمایی شد.

آخرین اخبار اقتصادی را در اینستاگرام شهر بورس بخوانید

محل تبلیغات شما !محل تبلیغات شما