شهربورس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۲
کد خبر : 119302

ثعتما ملک فروخت

ثعتما ملک فروخت
شرکت سرمايه گذاری ساختمانی اعتماد گستر (ثعتما) 1 واحد آپارتمان به مساحت حدود 271 متر مربع را طی مزایده به فروش رساند.

به گزارش شهر بورس، شرکت سرمايه گذاری ساختمانی اعتماد گستر (ثعتما) با افشای اطلاعات گروه ب در کدال نتیجه مزایده را به شرح ذیل اعلام کرد:

با توجه به مزایده
فروش 1 واحد آپارتمان به مساحت حدود 271 متر مربع ( براساس گزارش کارشناسی انجام شده بهمراه جمیع شرایط و وضعیت ملک) واقع در محله کاشانک تهران
در روزنامه اطلاعات به شماره 28620 مورخ 12 اسفند 1402 و نظر به اتمام مهلت مزایده در تاریخ 20 اسفند و بازگشایی پاکت های پیشنهادات شرکت کنندگان در ساعت 10 صبح مورخ 21 اسفند ( طبق شرایط مزایده)، صرفا یک پیشنهاد از طرف شرکت توسعه فناوری اطلاعات طراحان امین (سهامی خاص) به روش تهاتر به این شرکت واصل گردیده است. پس از بحث و بررسی در خصوص پیشنهاد مذکور، هیات مدیره شرکت مذکور را بعنوان برنده مزایده اعلام می نماید. هیات مدیره ضمن تصویب چارچوب کلی مورد نیاز ( به پیوست این صورتجلسه) تصمیم گیری در خصوص تصویب و انعقاد قرارداد پیشنهادی با برنده مزایده را به مجمع عمومی عادی بصورت فوق العاده صاحبان سهام مورخ 24 اسفند 1402(طبق بند 17 شرایط مزایده) پیشنهاد می نماید.
درصورت تصویب و انعقاد قرارداد پیشنهادی در مجمع عمومی عادی بصورت فوق العاده صاحبان سهام مورخ 24 اسفند 1402، نقل و انتقال و تهاتر مد نظر از طریق وکالت همزمان طرفین انجام می گردد.


بیشتر بخوانید:مزایده دی بی نتیجه بود


ثعتما ملک فروخت

نویسنده:

برچسب ها :

ارسال نظر شما

مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

18 + 6 =

نیلی

کارگزاری بانک صادرات

کارگزاری بانک صادرات

پراپ تریدینگ

کمان